інформаційно-реєстраційна система Диспетчер курортів
Понеділок, 16.07.2018, 02:02
ГоловнаМій профільВихід ПОДАРУНКИ НА НОВИЙ РІК ТА РІЗДВО  Ви увійшли як Гість | Група "Гости" | RSS

Електронна книга поселення
Інформаційно-реєстраційної
системи логістики " ДКЗ "
Для переходу клікніть на картинкуексклюзивний доступ безпосередньо до
дійсних електронних книг замовлення,
броні  та поселення  різноманітних об'єктів


ПОДАРУНКИ ДО НОВОГО РОКУ та на РІЗДВО ХРИСТОВЕ
Про "ДКЗ", ситему та портал "ДКЗ"
 Інформаційно-Реєстраційна Система "ДКЗ" - це якісно новий рівень організації туризму, відпочинку та рекреації. Його робота спирається на нові принципи та можливості турбізнесу не лише України.
 Система “ДКЗ” ставить собі за мету довести до відома широкого загалу інформацію про туристично-рекреаційний потенціал краю: санаторії, курорти, турбази та приватні садиби, які створюють турпродукт на території Карпат і України в цілому. Кожен із цих закладів відрізняється не лише розміщенням, профілем лікування чи видом відпочинку, але і своєю самобутністю, традиціями та історією, витоки якої у багатьох із них, сягають початку минулого століття.
    Використання ІР системою “ДКЗ” сучасної технології телекомунікацій та авторського програмного забезпечення “Диспетчер ДКЗ” дає змогу абоненту навіть з найвіддаленішого куточку будь-якої країни за допомогою інтернет зв’язку та працівників місцевих турфірм, турагентів або представників системи оперативно і зручно зпланувати свій вимріяний відпочинок чи оздоровлення, завчасно забронювати облюбоване ним місце у будь-якому закладі, які на той час уже працюють у цій системі.
ІР Система "ДКЗ" не являється юридичною чи фізичною одиницею, тому не несе відповідальності за достовірність даних поданих самими учасниками для їх висвітлення на сайті, так само, як і за якість наданих турпослуг його учасниками.
Але..
    Принцип та правила роботи у системі "ДКЗ" дають можливість всім конфліктним сторонам відкрито і чесно висловити свої притензії один до одного, повідомити про порушення інших учасників системи, висловити свої враження, зауваження та побажання у відповідних форумах.
Надалі право вибору завжди залишиться за кожним учасником системи, тобто за Вами!

  Система "ДКЗ" за принципом організації не є єдиною і може бути вставлена та повноцінно функціонувати на будь-якій території, як інтегровано одна в одну, так і цілком автономно. Система відкрита і готова до співпраці із виробниками та споживачами туристичного та оздоровчого продукту.


ІРС "ДКЗ“ ( у даному регіоні: диспетчер курортів Закарпаття) - це умовна спілка багатьох ведучих санаторіїв, курортів, турбаз, власників приватних садиб та котеджів а також турфірм, турагентів, туроператорів Закарпаття та Прикарпаття, сучасних гірськолижних комплексів “Синяк”, "Квітка полонини" "Поляна", “Буковель”, “Драгобрат”.
Об’єднує їх не лише географічне розміщення, але й бажання організувати якомога кращий відпочинок чи лікування для своїх клієнтів.

    "ДКЗ", уже "не молода" (2000 р.заснування) структура, ввійшла у ринок туристично-рекреаційної галузі з своїми доробками та досягненнями. Принципи та методика роботи цієї системи на початку відпрацьовувалася протягом більше як двох років на базі уже широко відомого санаторію-курорту “Синяк”, санаторію "Квітка полонини", ОК "Водограй" що на Закарпатті.

Крім можливості добре організувати та зпланувати свій відпочинок із допомогою інформаційно-реєстраційної системи, її абонент також зможе прийняти участь у різноманітних цікавих проектах від "ДКЗ":

"Букет Карпат" – відпочинок у кількох санаторіях за один тур (у стадії розробки).
"Гуцульські стежки" – кінні туристичні походи по стежках Закарпаття. Гіппотерапія на гуцульських породах коней.
"Від замку до замку на Українських верхових"– серіал відео фільмів (спільний проект від "ДКЗ" та асоціації "Племконецентр" (у роботі).
"Медовий тиждень"– програма відпочинку для молодого подружжя на базі санаторію "Червона Калина" (Рівненщина) та ТК "Захар Беркут" (Славське, Львівщина) (у стадії розробки).
"Знайомства та зустрічі на Закарпатті" – Спеціально підібрані тури з елементами активного відпочинку для бажаючих знайти собі однодумців, друзів чи іншу половину. Проект інтегрований у загальну службу знайоств. (перейти)
"Здорова молодь - здорова держава" – започаткований "ДКЗ" рух (2002р.) на підтримку молодого покоління України. Безкоштовні або пільгові користування тим чи іншим турпродуктом організованими групами школярів чи студентів будь-яких навчальних закладів України. (як приклад - безкоштовне обслуговування витягами СТК Синяк (за рахунок ДКЗ) протягом зимового сезону щодня по 200 учнів та студентів будь-яких навчальних закладів України)
"Активний відпочинок" – змагання, чемпіонати, олімпіада, походи, переходи, велопробіги, подорожі на гелікоптерах, джипінг, мотодельтапланеризм і т. інше.
"Туристичний рафтинг "По Тисі разом" – Започатковані "ДКЗ" регулярні безпечні сплави по гірських ріках (Тиса) на рафтах, катамаранах, човнах, та байдарках. Маршрути організовуються в тісному поєднанні із проживанням у організованих таборах, екскурсіями, походами, велозаїздами, змаганнями та іншою розважальною програмою
“Чат ДКЗ”  – спілкування із відпочиваючими чи любителями Карпатського відпочинку, вияснення деталей проживання безпосередньо у диспетчера, який, між іншим, працює цілодобово.
“Мої враження про відпочинок та оздоровлення ...” - Описуючи свої враження та спогади про перебування у Карпатах, кожен зареєстрований має можливість залишати авторизовану зсилку на портал системи ІРС "ДКЗ", яка "відслідковуватиме" реєстрації кожного нового учасника, що знайшов нас, та подальше бронювання ним місць чи замовлення тур послуг у будь-яких закладах, які обслуговуються системою впродовж наступного періоду, одержуючи при цьому 1% від вартості цих замовлень.
Це дає змогу відчутно здешевити турпродукт. (детальніше про це готується)
"Гоп-Стоп" – Пасажирська логістика для любителів "Автостопу".
"Збудуймо разом" – Тут буде надано можливість запропонувати і вибрати найоригінальніші проекти для забудови підібрати найкращі матеріали та вибрати виконавців цих проектів, які працюють лише на якість і не бояться відкритого діалогу із замовниками та своїми попередніми клієнтами. (наповнюється інформацією)
"ЯРМАРОК ПУТІВОК" – новий у виставковому бізнесі України, спільний із виставковим департаментом Київського палацу спорту проект. Реальна продаж путівок та турів безпосередньо із преших рук у перші руки.(продивитися >>>) ".
"Суспільсто для всіх - всі для суспільства" створення окремого підрозділу, функції якого - віртуальний секретарський центр, що здійснюватиме предметну адресну розсилку комерційної та рекламної інформації використовуючи інтернет технології. Це нові робочі місця для інвалідів по руху. (Керівник - О. Сухан)

та багато інших проектів, основний принцип яких якість, пунктуальність, чесність і відкритість.

    Широка мережа представництв (продовжує формуватися...), тісна співпраця із турфірмами, турагенствами, туроператами різних міст України та інших держав зроблять максимально доступною інформацію від ДКЗ, дадуть можливість оперативно зручно і без багаторазових надцінок посередників запланувати, замовити та забронювати місця для відпочинку чи оздоровлення.


 
Ми готові до будь-якої співпраці, від індивідуальної до регіональної.
Запрошуємо також до ділової співпраці всіх тих, хто зацікавився системою на будь-якому рівні її розвитку.

ВАЖЛИВЕ ЗАУВАЖЕННЯ:

Через те, що система "ДКЗ" ніколи і ніким не фінансувалася і не фінансується, вона є цілком незалежною від будь-якого впливу.
Ми цінуємо свій сувернітет і дорожимо ним, бо лише за тих умов система ДКЗ зможе виконувати взяті на себе функції.
Разом із тим, будемо щиро раді спонсорам та меценатам, які не зазіхатимуть на основний її принцип - незалежність.


Територіально система ДКЗ може бути створена у будь-якому місці при умові виконання всіх умов тап равил роботи системи.

ВАЖЛИВЕ ДОПОВНЕННЯ.
Із метою розвитку, популяризації та розповсюдження на території Закарпаття та Карпат в цілому Зеленого туризму всі приватні садиби та осередки система ДКЗ обслуговує безкоштовно.
При тимчасовій неможливості використовувати інтернет комунікації,система ДКЗ може брати на себе реєстраційні обов'язки будь-якого створювача турбпродукту при умові письмової угоди із ним на договірних засадах. В такому випадку відповідальність за виконання доручень по реєстрації та інформації бере на себе система ДКЗ.


Всіх, кого зацікавили наші умови запрошуємо до співпраці. SANATOR


Історія та хронологія становлення ІРС  "ДКЗ" (дуже коротко):

Ідея створення системи як такої, її принципів організації турбізнесу виникли у 1999 р. на базі на той час збанкрутілого санаторію "Синяк", що у Закарпатті.
Один із основних принципів - робота безпосередньо "на клієнта" тобто без будь-якого посередництва, реклама із уст в уста дав свої плоди. Уже через два роки санаторій став одним із лідерів у регіоні. Його популярність, як і популярність Закарпатьского регіону в цілому, відчутно зросла.
Принцип "оперативного обслуговування клієнта" досягався за рахунок удосконалення реєстраційної системи. Вводилася інформаційна технологія, проводилися пошуки та розробка спеціальних програмних продуктів.
Створенням та запуском першого повноцінного сайту "Синяк" (www.sinyak.com.ua)(1999 р) розпочалося "покорення" інтернет простору.
Створено власну мультимедійну, телевізійну та поліграфічну студії. Розгорнуто широку рекламно-інформаційну роботу. Налагоджувалася співпраця із журналістами ЗМІ, провідними рекламно-інформаційними виданнями в Україні.
Успішно проведено ряд індивідуальних експозицій на виставках Києва, Дніпропетровська, Ужгорода. Активна участь у групових експозиціях Москви, Одеси, Харкова, Донецька допомогла розширити популярність та взнання турзакладу.
Запуск гірськолижних трас на території санаторію та активна його "розкрутка" дали йому можливість стати міжсезонним курортом.
Участь та перемога у міжнародному тендері на проведення ІV Міжнародних зимових дитячих спортивних ігор 2008 р., що відбувався у Плоцьку (Польща 2002р.), дав можливість розширити географію його прихильників.

Зміна керівництва санаторію (2003 р.) привела до зміни його принципів. Основні принципи система ДКЗ - відкритість, доступність та оперативність стали невигідними новому керівництву, тому система продовжила свій розвиток уже незалежно від санаторію Синяк.
. . .
ДАНИЙ САЙТ-ПОРТАЛ СТВОРЕНО 15 листопада 2002 р. із метою популяризації туристичного потенціалу Карпат та інформаційної підтримки перших в історії України ІV Міжнародних зимових дитячих спортивних ігор 2008 р. Нажаль, до організації яких, по різних причинах, практично всі чиновники різних рангів і рівнів (у тому числі і обласного та районного) здебільшого віднеслися вороже або з прохолодою та небажанням. Багато з них і досі просто вичікують результатів політичних баталій, які розвернулися на той час і тривають тепер у Закарпатті і в Україні, щоб потім зайняти позицію переможця, неприпустимо змішуючи "праведне із грішним"...
Політики приходять і відходять. Карпати залишаться Карпатами... Все це негативно відбилося і на процесі визнання порталу у "вищих кругах". Але низький та щирий уклін їм всім за невтручання...

Своєрідним "проривом" у зрушенні глиби із місця став пробний запуск "в ефір" програмного забезпечення "Диспетчер ДКЗ"

Доля цього проекту, як і доля всієї системи, "ДКЗ" у великій мірі залежить виключно від активності кожного із нас.

Ми працюємо для Вас. Тому надіємося на Вас.
Ми готові поділитися досвідом та надбанням із людьми доброї волі.
Ми готові спілкуватися з будь-ким зацікавленим у розквіті Карпат та держави в цілому.
Волію бачити перед собою лише дві пари очей що блищать цікавістю та бажанням замість двох сотень туманних та байдужих...

Залишайтеся і надалі з нами.

Свій посильний (негативний у тому числі ) внесок у його створення та існування на різних його етапах становлення внесли:
Олександр Чебоненко (Одеса), Сергій Жуков (Харків), Вадим Сафронов (Київ), Назар Барабаш (Львів), Юрій Пилипенко (Рівне), Василь Грішко (Київ), Віктор Погориляк (Мукачево), Юрій Лічман (Мукачево), Роман та Степан Жук (Мукачево), Лада Хлопоніна (Мукачево), Іван та Анна Баранови (Мукачево), Іван Костик (Іршава), Михайло Митрович (Мукачево), Вікторія Дейнега (Мукачево), Олександр Опря (Дніпропетровськ), Тетяна Сомікова-Головченко (Харків) Микола Гелич (Київ), Олександр Сухан, Олександр Чмир (Конотоп), Антон М. (Донецьк), Ушакова Олена (Берегово), Буданцов Андріан (Одеса), група студентів факультету міжнародного туризму Мукачівського технологісного інституту, Ольга Каритник (Мукачево)
Над новою версією системи працюють програмісти м. Дніпропетровська під керівництвом Олександра Шнейдера.
Над дизайном нових сайтів працює Степан Шитєв (Мукачево)


Весною 2009 р.  розпочато створення нового програмного забезпечення системи ІРС ДКЗ із використанням найновіших технологій інтернет програмування що забеспечить максимальну зручність і доступність та відкриє нові можливості для організації туріндустрії України та поза її межами.
 
Робота над проектом ДКЗ продовжується...
 
Мова сайту
(Синхронний переклад)

Пошук

Календар
«  Липень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Ініші сайти систем

Додатково пропонуємо

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Кошик
Ваш кошик порожній

Яндекс.Метрика
 HotLogALPHA-counter TOP100Экстремальный портал VVV.RU bigmir TOP100META - Україна. Українська пошукова система
Copyright ДКЗ ©  2000-2018 Сайт управляється системою uCoz