інформаційно-реєстраційна система Диспетчер курортів
Середа, 22.05.2019, 02:36
ГоловнаМій профільВихід ПОДАРУНКИ НА НОВИЙ РІК ТА РІЗДВО  Ви увійшли як Гість | Група "Гости" | RSS

Електронна книга поселення
Інформаційно-реєстраційної
системи логістики " ДКЗ "
Для переходу клікніть на картинкуексклюзивний доступ безпосередньо до
дійсних електронних книг замовлення,
броні  та поселення  різноманітних об'єктів


ПОДАРУНКИ ДО НОВОГО РОКУ та на РІЗДВО ХРИСТОВЕ

"Червона калина" :: санаторій (с. Жобрин | стандарт)

Курортна зона: . Рівненська областьМісце: с. Жобрин
Харчування: комплексне, замовлене меню, дієтичне, FB (3-х разове)Рівень: стандарт
Лікування: ССС, НС, ШКТ, ОДА, ОД, ППБ СкороченняРозташування: паркова зона
Особливості: 1-но місцеві номери / розміщення, 2-х спальне ліжко, котеджі / Зруби / тип HV, беруть з дітьми до 3-х роківІнфраструктура: свій парк, закритий басейн, сауна / лазня, спорт-зал / спорт-майданчик, СПА-центр, автостоянка, бар / кафе, дискотека / танцювальний зал, кінотеатр / кінозал, теніс (великий), риболовля, конференц-зал, сейф
Бронювання місць: безпосередньо в електронній книзі поселеннясанаторій"Червона калина"


Електронна книга поселення
санаторій " Червона калина "
Розташування санаторій "Червона калина" (Червона калина - рус.) розташований в західному регіоні в с. Жобрин, Рівненської області. Здравниця розташована на 36 гектарах соснового бору, на берегах 200 гектарів мальовничого озера. Відкривши для себе цю здравницю, Ви не тільки істотно зміцните своє здоров'я, добре розважитеся і змістовно відпочинете, але і відчуєте безмежну любов людей, які створили і продовжують творити цю красу. Природа благословила цей край двома джерелами цілющої мінеральної води, які використовуються для лікувального пиття і у вигляді лікувальних ванн.

Поселення складається з п'яти блоків, які з'єднані між собою функціонально і територіально. Під одним дахом тут знаходяться: спальний корпус на 250 місць, лікувально діагностичний комплекс, бальнеологічне відділення разом з басейном, їдальня, кіноконцертний зал, бібліотека, три бара, ресторан, конференц-зал, дві сауни, два більярдних зала.

Спальний корпус санаторію «Червона калина» розрахований на розселення відпочиваючі в одно-і двомісних номерах, напівлюксах і люксах різних категорій. Кімнати оснащені сучасними зручностями (телефон, телевізор, холодильник, ванна з подачею гарячої і холодною водою, вбиральня), мають затишний дизайн і надають відчуття комфортності. Балкони кімнат дають можливість не виходячи з приміщення милуватися навколишніми пейзажами.

Харчування 3-х разове (дієтичне). Значна увага приділяється харчуванню відпочиваючих. У санаторію налаштований і діє п'ятиразове харчування. Дієтлікарі постійно стежить за його якістю, при необхідності лікарі призначають дієтичне харчування, а також організовано раціональне харчування на замовлення. Останнім часом зроблено новий крок в поліпшенні харчування - почали застосовувати харчові добавки, що значно підвищує ефективність дієтичного харчування, стимулює імунну систему і очищає організм. Зокрема, активно використовується соя і похідні продукти.

Лікування захворювання серця і судин, нервової системи, органів травлення і дихання, опорно-рухового апарату. 2 джерела мін. вод.

Діагностика

  • Електрокардіографія (ЕКГ) - метод дослідження біоелектричної активності серця Апаратура: електрокардіограф Cardiomax FX-326, електрокардіограф Cardiotest EK-41, електрокардіограф Heart Mirror.
  • електроенцефалографія (ЕЕГ) - метод дослідження головного мозку, який грунтується на реєстрації його електричних потенціалів. Апаратура: електроенцефалограф EEG-16S.
  • реоенцефалографія (РЕГ) - метод дослідження судин головного мозку. Апаратура: реограф Р4-02, 4РГ-2М.
  • ехоенцефалографія-метод ультразвуковойдіагностікі внутрішньочерепних уражень. Апаратура: ехоенцефалографію ЕЕС-12.
  • електропунктурная діагностика (комп'ютерний варіант).
  • ультразвукове дослідження (УЗД). Апаратура: установка УЗД "Алока" 7.
  • ректороманоскопія (RRS) - інструментальне обстеження прямої та сигмовидної кишки. Апаратура: ректороманоскоп ОС-100.
  • электрофиброгастродуоденоскопия (ЕФГДС) - обстеження стравоходу, шлунка та дванадцятипалої кишки. Апаратура: фіброскоп "Олімпус".

У санаторії «Червона калина» впроваджуються як сучасні, так і традиційні технології оздоровлення, колектив курорту набув чималий досвід в оздоровленні жителів із забруднених радіаційних зон, при чому, особлива увага приділяється безмедикаментозним методиками. Широко використовується фітотерапія, створено красиво оформлений місцевими умільцями фітобар. Тут готують відвари з рослин, які вирощені і зібрані працівниками санаторію. В оздоровниці постійно функціонує кабінет кліматотерапії, в широкому асортименті пропонують кисневі пінки та фіточаї.

Широко застосовується мікро кліматотерапія (спелеотерапія) для лікування бронхолегеневих хвороб. При захворюваннях опорно-рухового апарату, нервової системи, органів травлення та сечостатевої сфери розроблені ефективні методики псамотерапії і глинолікування. Враховуючи, що переважна більшість людей в даний час найбільш потерпають від стресових ситуацій та їх наслідків у вигляді різних розкладів центральної нервової системи, їх реабілітацію можна провести з застосуванням існуючих в санаторії методик; психотерапії в кабінеті психологічного розвантаження, аеротерапії з застосуванням апарату "гірського повітря» - «Борей-2/97», кисневої терапії апаратами синглетного кисню, з загальним інфрачервоним та ультрафіолетовим опроміненням, сучасних методик фототерапії - використання поляризованого світла апаратом «БІОПТРОН» фірми «НЕРТОК», комплекс для створення штучного мікроклімату та інші.

Велике значення в реабілітаційних комплексах мають методики гідропатії. Так, в бальнеологічному відділенні відпускають ванни на мінеральній воді, а також перлинні, кисневі, вуглекислі, хвойні та інш. Велике задоволення викликає у пацієнтів користування лікувально-плавальним басейном. Тут знаходиться спеціально обладнаний «водоспад» для масажу хребта, а також вмонтовані спеціальні форсунки для підводного масажу тіла та ступнів. До послуг відпочиваючих два кабінети підводного душ-масажу. Працюють кабінети гідропатії, озокерито-парафіну. Широко застосовується методика універсального сольового аплікатора «Дельта-терм». Функціонує відділення фітопаротерапія, яка базується на лікуванні традицій старого сходу.

Окрасою санаторію є свої цілющі джерела мінеральної води. З одного джерела отримуємо йодо-бромну воду з мінералізацією 37 гр.солей на 1 літр рідини. Це стільки ж, як на всесвітньо відомому чеському курорті Карлові Вари, ця вода пріміняется у вигляді ванн при лікуванні комплексу захворювань серцево-судинної та периферійної нервової системи, а також при захворюваннях опорно-рухового апарату різної локалізації. Корисна вона також при запаленнях жіночих статевих органів, урологічних та деяких захворюваннях шкіри.

Друге джерело - хлоридно-магнієва вода, її мінералізація становить 10 грамів солей на літр води. Ця вода подібна до Миргородської, але тут вона навіть міцніша, її п'ють ті, хто страждає на хронічні гастрити з нормальною та пониженою секреторною функцією, хронічні коліти неспецифічного характеру, панкреатити, а також при інших захворюваннях органів травлення. Для цього створено сучасний бювет для розливу води, а також установка для глибокого зрошення мінеральною водою. Складові цієї води активізують обмінні процеси, поліпшують коронарний кровообіг, заспокоюють нервову систему.

Інфраструктура басейн, сауна; їдальня на 250 місць; кіноконцертний зал; конференц-зал; камінний зал; танцювальний зал; бібліотека; два бари, ресторан (домашня та національна кухня) на 24 місця; магазини; поштове відділення; аптека; швейна майстерня, майстерня по ремонту взуття; косметичний кабінет, перукарня; камера зберігання; спортивний зал і фітнес центр, тенісний зал; більярдний зал; сани, лижі (взимку); прогулянки верхи на конях; впорядкована пляжна зона; водна станція (човни, катамарани); риболовля; екскурсії; автостоянка, бокси.

Ціни дійсні на 2012 рік

Вартість 1 місця в добу

Категорія номера
01.01.12-31.05.12
6 днів і більше
До 5-ти днів
1 чол
2 чол
3 чол
4 чол
1 чол
2 чол
3 чол
4 чол
3-х місцевий
 
 
270
 
 
 
286
 
2-х місцевий
 
292
 
 
 
341
 
 
1-о місний
358
 
 
 
396
 
 
 
2-х місць 2-х кімн напівлюкс (1 пов.) 
550
358
 
 
572
369
 
 
2-х місць 2-х кімн напівлюкс (1 пов., № 131, 2 ліжка і диван)
550
358
293
 
572
391
301
 
2-х місць 2-х кімн напівлюкс (2 пов., 2 ліжка і диван)
622
393
317
279
644
404
325
285
2-х місць 2-х кімн напівлюкс (3 пов., 2 ліжка і диван)
682
424
337
294
704
435
345
230
2-х місць 3-х кімн люкс (1 пов., № 112,132, 2-х сп. Кр. І диван)
781
473
370
319
825
495
385
330
2-х місць. 3-х кімн суперлюкс (3 пов., № 338, 2-х сп. Кр. І див.)
847
506
393
336
891
528
407
347
2-х місць. 2-х кімн «Будиночок на воді» (2-х сп. Кр. І диван)
1 144
655
491
409
1 155
660
495
413

У вартість входить проживання, 5-ти разове харчування, лікування.

Знижки на дод. місця за погодженням з менеджером.

Розрахунковий час заїзд 09.00, виїзд 08.00.

Бронювання місць: безпосередньо в електронній книзі поселеннясанаторій"Червона калина"
Електронна Книга реєстрації поселення санаторій"Червона калина"


Електронна книга поселення
санаторій " Червона калина "

Проїзд  

  • від залізничного вокзалу м. Рівне маршрутними автобусами Рівне-Жобрин і Рівне-Деражне;
  • від центрального автовокзалу м. Рівне рейсовими автобусами Рівне-Злазне та Рівне-Постійне.

Адреса 35310 Україна, Рівненська обл., Рівненський район, с. Жобрин, вул. Лісова, 1, санаторій "Червона калина" (Червона калина).

карта санаторію Червона Калина (Червона Калина)санаторій Червона Калина, номер   санаторій Червона Калина, номер

санаторій Червона Калина, котедж   санаторій Червона Калина, номер


санаторій Червона Калина, номер   санаторій Червона Калина, номер

санаторій Червона Калина, номер   санаторій Червона Калина, номер

санаторій Червона Калина, номер   санаторій Червона Калина, номер

санаторій Червона Калина, номер   санаторій Червона Калина, номер

Повний прайс цін на 2012 р. (закачати у файлі док)
Мова сайту
(Синхронний переклад)

Пошук

Календар
«  Травень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Ініші сайти систем

Додатково пропонуємо

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Кошик
Ваш кошик порожній

Яндекс.Метрика
 HotLogALPHA-counter TOP100Экстремальный портал VVV.RU bigmir TOP100META - Україна. Українська пошукова система
Copyright ДКЗ ©  2000-2019 Сайт управляється системою uCoz