інформаційно-реєстраційна система Диспетчер курортів
Субота, 13.07.2024, 11:48
ГоловнаМій профільВихід ПОДАРУНКИ НА НОВИЙ РІК ТА РІЗДВО  Ви увійшли як Гість | Група "Гости" | RSS

Електронна книга поселення
Інформаційно-реєстраційної
системи логістики " ДКЗ "
Для переходу клікніть на картинкуексклюзивний доступ безпосередньо до
дійсних електронних книг замовлення,
броні  та поселення  різноманітних об'єктів


ПОДАРУНКИ ДО НОВОГО РОКУ та на РІЗДВО ХРИСТОВЕ
Гостиница

Закарпаття, корпус № 9 сан. "Сонячне Закарпаття"

географія: Закарпатська обл., Поляна (курорт), с. Поляна
Сучасний готель "Закарпаття" розташована в одному з мальовничих куточків Закарпатської області, на території відомого курорту «Сонячне Закарпаття», в 100 метрах від водолікарні. Готель ідеально підходить для відпочинку і лікування. Безпосередня близькість до водолікарні санаторію "Сонячне Закарпаття" і бювету мінеральних вод "Поляна Квасова" ідеальним чином дозволяє поєднати можливість комфортного відпочинку і лікування. Відмінною особливістю готелю є наявність в номері крана з мінеральною водою "Поляна Квасова".

Найближчі міста - Свалява (11 км), Мукачево (35 км), Ужгород (75 км).

Ми працюємо за ціною стійки.

ВЛАСНА КВОТА МІСЦЬ! МИТТЄВЕ ПІДТВЕРДЖЕННЯ!

корпус, Гостиница «Закарпатье, корпус № 9 сан."Солнечное Закарпатье"»
корпус, Гостиница «Закарпатье, корпус № 9 сан."Солнечное Закарпатье"»
територия, общий вид, Гостиница «Закарпатье, корпус № 9 сан."Солнечное Закарпатье"»
зона отдыха, Гостиница «Закарпатье, корпус № 9 сан."Солнечное Закарпатье"»
территория, Гостиница «Закарпатье, корпус № 9 сан."Солнечное Закарпатье"»
детская площадка, Гостиница «Закарпатье, корпус № 9 сан."Солнечное Закарпатье"»
беседки для отдыха, Гостиница «Закарпатье, корпус № 9 сан."Солнечное Закарпатье"»
1-местный номер стандарт, Гостиница «Закарпатье, корпус № 9 сан."Солнечное Закарпатье"»

Розміщення

1-й 2-місні 1-кімнатні номери стандарт (загальна площа - 12-18 кв.м.)

У номерах: суміщений санвузол (туалет, умивальник, ванна), двоспальне ліжко, шафа, туалетний столик з дзеркалом, ТВ, холодильник, електрочайник, праска, прасувальна дошка, балкон (крім 1 поверху). Мінеральна вода "Поляна Квасова" в номері.

2-місні 1-кімнатні покращені номери (загальна площа - 22-24 кв.м.)

У номерах: суміщений санвузол (туалет, умивальник, ванна), двоспальне ліжко, розкладний диван, шафа, туалетний столик з дзеркалом, ТВ, холодильник, електрочайник, праска, прасувальна дошка, балкон (крім 1 поверху). Мінеральна вода "Поляна Квасова" в номері.

Харчування

Можливо 3-разове збалансоване дієтичне харчування в їдальні санаторію "Сонячне Закарпаття", за додаткову плату.

Вартість харчування в їдальні сан. "Сонячне Закарпаття" для дітей до 10 років - 87 грн/366 руб (НЕТТО), для дорослих - 122 грн/513 руб (НЕТТО)

В якості альтернативи пропонується харчування в кафе на першому поверсі готелю, а також велика кількість інших точок харчування на території курорту.

Водопостачання

холодна і гаряча вода цілодобово. Мінеральна вода безпосередньо у номерах або на поверсі.

Лікування

Лікування на базі санаторію "Сонячне Закарпаття" (курсівки).

Санаторій "Сонячне Закарпаття" спеціалізується на лікуванні:

 • Порушення обміну речовин
 • Захворювань органів травлення
 • Захворювань печінки і жовчовивідних шляхів
 •   Інсулінозалежного цукрового діабету
 • Захворювань системи кровообігу

  Показання для лікування на курорті:
 • Рефлюкс-езофагіт різних форм легкого та середнього ступеню поза фазою загострення;
 • Хронічний гастрит з секреторною недостатністю, а також з нормальною і підвищеною секреторною функцією поза фазою загострення;
 • Хронічний гастродуоденіт з порушенням секреторної і моторно-евакуаторної функцією шлунка;
 • Функціональні розлади шлунку з порушенням секреції або моторної активності ("невиразкова диспепсія");
 • Виразкова хвороба шлунка та дванадцятипалої кишки у фазі ремісії або згасаючого загострення, без моторної недостатності шлунку, без схильності до кровотечі, пенетрації, підозри на можливість злоякісних утворень;
 • Хвороби оперованого шлунку з приводу виразкової хвороби шлунка і дванадцятипалої кишки з наявністю демпінг-синдрому, гіпоглікемічного синдрому легкого та середнього ступеня, гастриту культу, панкреатиту, гепатиту, холециститу, ентероколіті, коліті, не раніше ніж через два місяці, при зросшемся післяопераційному шрамі та задовільному загальному стані;
 • Хронічні ентероколіти й коліти різної етіології, легкої та середньої ступені, крім стенозуючих, виразкових, туберкульозних, бактеріальних і паразитарних форм, поза фазою загострення;
 • Дискінезії з явищами кишкового стану або діареї поза фазою загострення, "синдром подразненої товстої кишки";
 • Хронічні хвороби печінки і жовчних шляхів різної етіології: гепатити, холецистити, ангіохоліти в неактивній фазі, без схильності до частих загострень, без явищ жовтухи і при нормальному РОЕ; залишкові явища після перенесеного гострого вірусного гепатиту в неактивній фазі або в фазі згасаючого загострення; дискінезія жовчного міхура та жовчних шляхів; спазми сфінктера Одді;
 • Жовчно-кам'яна хвороба, не ускладнена інфекцією, без загострень і та, яка не вимагає хірургічного втручання;
 • Стан післяопераційного втручання не раніше ніж через 3-4 місяці після операції жовчних шляхів;
 • Панкреатит хронічний, рецидивуючий (крім туберкульозного) без схильності до частих загострень;
 • Цукровий діабет легкого і сpеднього ступеня компенсації;
 • Сечові діатези - оксалат та уpатуpія;
 • Загальне оздоровлення

Сервіс

Бювет, кафе-бар, лазня з басейном, літній майданчик для відпочинку (альтанки і гойдалки), автостоянка.

Спорт і дозвілля

Користуватися інфраструктурою санаторію "Сонячне Закарпаття": відкриті спортивні майданчики для гри в волейбол, великий і настільний теніс, футбольне поле.

Користуватися інфраструктурою санаторію "Сонячна долина": критий басейн, дитячий батут, тренажерний зал, сауна, східна баня "Хамам".

Медичні послуги

Лікування проводиться з використанням середньомінералізованою вуглекислої гідрокарбонатної натрієвої води, з вмістом бору та фтору "Поляна Квасова", близької за складом і лікувальним властивостям до мінеральних видах типу "Боржомі".

Загальні медичні послуги: долікарське та лікарське обстеження, цілодобовий медичний контроль, щадний санаторно-курортний режим, лікувальне дієтичне харчування, медикаментозне лікування, швидка медична допомога.
Внутрішнє бальнеолікування: середньомінералізованою вуглекислої гідрокарбонатної натрієвої водою з вмістом бору та фтору: питний прийом нативної, з пiдiгрiвом до 30 та 45 º С, в розведенні прісною кип'яченою, з додаванням сульфату магнію, за "ступінчатою" методикою, полоскання глотки та промивання носових пазух, промиванням шлунка , орошення та підводне промивання кишечника, мікроклізми, трансдуоденальне та ортоградне промивання, вагінальні зрошення, гідромасаж ясен, інгаляції.

Зовнішнє бальнеолікування: мінеральні вуглекислі, хвойні, перлинні ванни; циркулярний, висхідний, струменевий душ, підводний душ-масаж.
Теплолікування: парафіно-озокеритові процедури.

Фізіотерапевтичне лікування: гальванізація і електрофорез медикаментами (в т.ч. внутрішньошлунковий), діадинамотерапія та діадинамофорез медикаментами, амплипульстерапія і ампліпульсфорез медикаментами, інтерференцтерапія, електростимуляція, ультратонотерапія поверхнева та порожнинна, д'арсонвалізація поверхнева та порожнинна, франклінізація, магнітотерапія низькочастотна, імпульсна і магнітомассаж , індуктотермія, УВЧ-терапія, СВЧ-терапiя поверхнева та порожнинна, КВЧ-терапія, солюкс, УФО загальний, місцевий і носоглотки, PILAR-терапія лампою "БІОПТРОН", ультразвукова терапiя поверхнева та порожнинна, високо-та низькочастотна, ультрафонофорез медикаментiв, iнфiта -терапія, лазерна і магнітолазерна терапія червона та інфрачервона: скенуюча, локальна, точкова та порожнинна; вакуум-терапія, електроанальгезія, електросон, аероіонотерапія, віброакустична терапія.

Кліматотерапія та лікувальна фізкультура: сонячні та повітряні ванни, купання в басейні, плавання на катамаранах, в човні, ігрові види спорту, теренкур, прогулянки по території (в т.ч. екскурсійні), ближній туризм, лікувальна гімнастика, велотренажери та механотерапія, масаж , мануальна терапія хребта та живота, "сухе" витягування хребта.

Додаткові лікувальні методики: аерозольтерапія кам'яною сіллю (штучний мікроклімат сольових шахт с.Солотвино), аромотерапія, фонорелаксація, фотохроматотерапія, психотерапія, рефлексотерапія, фітотерапія, гомеопатичне лікування, косметологічні послуги, стоматологічні послуги, гірудотерапія тощо

Лабораторне обстеження: аналіз крові клінічний, біохімічний та імунологiчний; аналіз сечі клінічний і біохімічний, аналіз калу клінічний (копроскопія) і біохімічний; дослідження шлункової секреції і клінічний аналіз шлункового соку; дуоденальне зондування та аналiз жовчi клінічний і біохімічний; клінічний аналіз соку простати та вагінальних виділень.

Інструментальне обстеження: рентгеноскопія і рентгенографія, ультразвукова діагностика, гастродуоденоскопія, ректороманоскопія, колоноскопія, електрокардiографiя, реографія, спірографія.

Лікарські консультацiї з гастроентерології, дієтології, терапії, педіатрії, ендокринології, гінекології, урології та нефрології, стоматології, лікувальної фізкультури, фізіотерапії, гомеопатії, дерматології.

Мова сайту
(Синхронний переклад)

Пошук

Календар
«  Липень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Ініші сайти систем

Додатково пропонуємо

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Яндекс.Метрика
 HotLogALPHA-counter TOP100Экстремальный портал VVV.RU bigmir TOP100META - Україна. Українська пошукова система
Copyright ДКЗ ©  2000-2024 Сайт управляється системою uCoz