інформаційно-реєстраційна система Диспетчер курортів
Субота, 13.07.2024, 12:40
ГоловнаМій профільВихід ПОДАРУНКИ НА НОВИЙ РІК ТА РІЗДВО  Ви увійшли як Гість | Група "Гости" | RSS

Електронна книга поселення
Інформаційно-реєстраційної
системи логістики " ДКЗ "
Для переходу клікніть на картинкуексклюзивний доступ безпосередньо до
дійсних електронних книг замовлення,
броні  та поселення  різноманітних об'єктів


ПОДАРУНКИ ДО НОВОГО РОКУ та на РІЗДВО ХРИСТОВЕ
Про магнії (Mg + +)
Як показали світові дослідження останніх 5-7 років, магній - найважливіший елемент життєдіяльності. Недарма він названий «мінералом життя». 

Більше 50% магнію в організмі людини міститься в кістковій і хрящовій тканині, таким чином, він грає скелетообразующую роль. Близько 50% магнію - в серці та м'язах, і лише менше 1% - у плазмі крові. Таким чином, магній - найважливіший внутрішньоклітинний мінерал, особливо необхідний для функціонування м'язової, нервової та серцево-судинної систем і всього опорно-рухового апарату. 

Виявляється, магній має найширшу біологічну роль в нашому організмі: Є активатором більше 300 ферментів

   Бере участь у синтезі білка 
   Активує синтез АТФ, забезпечуючи енергією кожну клітину організму 
   Бере участь у регуляції імунної відповіді 
   Регулює нейронну передачу і нервово-м'язову провідність 
   Регулює тонус гладкої, скелетної мускулатури і серця 
   Бере участь у кальциевом обміні і формуванні кісткової тканини

Дослідження останніх років показують, що дефіцит магнію проявляється не тільки в неврологічних і кардіологічних симптомах (депресії, нервозність, безсоння, тахіаритмії, артеріальна гіпо-та гіпертензія), але і в порушеннях имуннологические статусу аж до провокації онкопатології, порушеннях вуглеводного обміну у вигляді початкових стадій цукрового діабету і так званого синдрому хронічної втоми. 

Периферичні прояви магнієвого дефіциту - м'язові спазми та судоми, ранкова скутість, дифузні і локальні м'язові й суглобні болі, фіброміалгия, остеопороз. 

Магній - регулятор кальцієвого обміну. ​​Дефіцит магнію призводить до генералізованого запального процесу та дисплазії сполучної тканини, порушує засвоєння кальцію і збільшує його вимивання з кісток. Глюкокортикоїди та запальні захворювання шлунково-кишкового тракту ускладнюють всмоктування магнію в кишечнику, посилюючи магній-дефіцитні стану всього організму. 

Таким чином, використання джерел магнію вкрай необхідно в корекції локомоторних та запально-дистрофічних уражень опорно-рухового апарату. 

Феномену такої важливої ​​ролі магнію є пояснення: як відомо, мільярд років тому, при формуванні життя протоклетки перебували в морському середовищі. Однак, на відміну від сучасних хлоридно-натрієвих морів і океанів, моря древньої Землі були магнієвими. Саме магній став, і продовжує залишатися активатором і стабілізатором життєдіяльності кожної клітини сучасної живої природи. 

Зараз пласт мінералів тих морів залягає на глибині близько 2,5 кілометрів. Це - бішофіт - мінерал древнього моря, в якому зародилася і розвивалася життя на нашій планеті. 

Таким чином, локальне і загальне заповнення дефіциту магнію вкрай необхідно для відновлення нормальної працездатності опорно-рухового апарату, серцево-судинної і нервової систем. 

Саме завдяки з'ясуванню магній-залежних механізмів пояснюється широке біологічну дію природного бішофіту.


Мова сайту
(Синхронний переклад)

Пошук

Календар
«  Липень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Ініші сайти систем

Додатково пропонуємо

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Яндекс.Метрика
 HotLogALPHA-counter TOP100Экстремальный портал VVV.RU bigmir TOP100META - Україна. Українська пошукова система
Copyright ДКЗ ©  2000-2024 Сайт управляється системою uCoz