інформаційно-реєстраційна система Диспетчер курортів
Субота, 13.07.2024, 11:52
ГоловнаМій профільВихід ПОДАРУНКИ НА НОВИЙ РІК ТА РІЗДВО  Ви увійшли як Гість | Група "Гости" | RSS

Електронна книга поселення
Інформаційно-реєстраційної
системи логістики " ДКЗ "
Для переходу клікніть на картинкуексклюзивний доступ безпосередньо до
дійсних електронних книг замовлення,
броні  та поселення  різноманітних об'єктів


ПОДАРУНКИ ДО НОВОГО РОКУ та на РІЗДВО ХРИСТОВЕ

Запитання та відповіді  про Бішофіт


   Чим відрізняється Полтавський Бішофіт від інших родовищ?
   Родовища бішофіту відрізняються за складом: деякі з них - це солеродние басейни, де бішофіт знаходиться в суміші з різними мінералами (змішані), наприклад у вигляді карналіта. Карналітовая область знаходиться в Німеччині, в Штасфурт, - там, де бішофіт вперше був виявлений, а карналіт - один з найголовніших мінералів в калійних соляних родовищах (у Росії це Соликамском родовище на Уралі). Але є і «чисті» поклади бішофіту.Таких місць дуже мало. Одне з них - найглибше в світі - знаходиться в Україні (Полтавська область). На глибині в два з половиною кілометри залягає мінеральний шар полтавського бішофіту. Ця глибина говорить про найбільший віці мінералу в порівнянні з усіма відомими. 
   Відмінні особливості Полтавського Бішофіту:

       саме глибоке залягання у світі - 2,5 км, що дозволяє говорити про найбільш стародавній віці формування бішофіту (більше 200 млн. років), найбільших біологічних ефектах; 
       відсутності антропогенного забруднення; 
       монолітність джерела (без додаткових домішок, таких як карналіт, галіт і т.п.); 
       спеціальна технологія видобутку, очищення, підготовки мінералу до використання і головне - ноу-хау виробництва препаратів.

 
   Бішофіт? Раніше це була рудо-іржава рідину у великих пляшках?
 
   У багатьох бішофіт викликає саме такі асоціації. І це легко пояснюється. Вперше бішофіт Волгоградського родовища з'явився ще за часів СРСР. Тоді це був рудувато-жовтий розчин з осадом (просто сирець із свердловини). Всіма правдами і неправдами добувався знаючими людьми і продавався в пивних пляшках навіть у господарських магазинах. Рудо-іржавий колір - ознака технічного бішофіту, зараз застосовується в хімічній промисловості, будівництві та нафтовидобутку. Має вельми слабкі ефекти і може викликати роздратування шкіри.
 
   Яка історія застосування бішофіту?
 
   У 1985 році вийшов наказ МОЗ СРСР "Про дозвіл застосування бішофіту в бальнеологічної практиці». А в 1987р. він був занесений в настільне керівництво для всіх лікарів - довідник «Лікарські засоби» М. Д. Машковского, як протизапальний засіб для опорно-рухового апарату. З відкриттям Полтавського родовища почалося нове життя бішофіту - спочатку в кардіології (Дніпропетровська медична академія, під керівництвом проф. Г. В. Дзяк), а потім і в інших областях медицини.
 
   Чим відрізняються препарати «Полтавський Бішофіт» від інших з'являються на ринку.
 

   1. технологією розробки та виробництва 
   Як і будь-який ефективний і безпечний для людського організму продукт, бішофіт вимагає певного технологічного процесу виробництва. Спочатку вивчили використання полтавського бішофіту в клініці, у пацієнтів, а тільки потім технологи розробили максимально ефективні способи виробництва. 
   2. широким асортиментом, формами випуску препаратів - рідкий розчин, різні види гелю, кристали і кристалічний концентрат, паста.
 
   Чи бувають побічні дії?
 
   Іноді (вкрай рідко) з'являються повідомлення про алергію, але зазвичай це лише роздратування шкіри при занадто частому використанні або інтенсивному масажі. Тому при будь-якому появі почервоніння шкіри слід тимчасово припинити або зменшити інтенсивність використання бішофіту.
 
   Який курс використання бішофіту?
 
   Курс лікування зазвичай 8-10 - щодня або через день. У той же час позитивний ефект очевидний після 2-3 процедури. Найчастіше ефект вже відчутний на ранок після застосування.
 
   Де можна придбати Полтавський Бішофіт для домашнього застосування?
 
   Запитуйте в аптеках вашого міста. Практично в кожній є препарати Полтавського бішофіту. Навіть, якщо у них немає певної позиції на даний момент, Ви можете залишити своє замовлення.
 
   Як відрізнити Полтавський Бішофіт від підробок?
 
   На жаль, з-за високої популярності Полтавського бішофіту, на ринку з'являються сурогати і підробки. То в Одесі почнуть фасувати технічний бішофіт, то в Києві. Офіційний розробник один - полтавські вчені. Не будьте піддослідним кроликом, застосовуйте перевірений продукт. Відмінними рисами Полтавського Бішофіту є висока ефективність, прозорість, світло-жовтий відтінок і відсутність іржаво-рудого осаду, назва «Полтавський Бішофіт» та логотип "Bisheffect" - міжнародний термін «Ефективний бішофіт».
 
   Чим обумовлена ​​невисока вартість препаратів в аптеках?
 
   Перш за все, місцем розташування виробника - України, а не Франція чи Німеччина. Крім того, мета виробника - зробити цей продукт максимально доступним усім громадянам України і інших країн.
 
   Де можна отримувати інформацію про наукові дослідження і конференціях, присвячених застосуванню Полтавського Бішофіту і магній-акцентованою реабілітації?
 
   Вся інформація про наукові конференції, виставки, семінари, а також про досвід застосування, методиках, нових розробках на сайті: www.physiotherapya.orgМова сайту
(Синхронний переклад)

Пошук

Календар
«  Липень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Ініші сайти систем

Додатково пропонуємо

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Яндекс.Метрика
 HotLogALPHA-counter TOP100Экстремальный портал VVV.RU bigmir TOP100META - Україна. Українська пошукова система
Copyright ДКЗ ©  2000-2024 Сайт управляється системою uCoz