інформаційно-реєстраційна система Диспетчер курортів
Субота, 13.07.2024, 12:16
ГоловнаМій профільВихід ПОДАРУНКИ НА НОВИЙ РІК ТА РІЗДВО  Ви увійшли як Гість | Група "Гости" | RSS

Електронна книга поселення
Інформаційно-реєстраційної
системи логістики " ДКЗ "
Для переходу клікніть на картинкуексклюзивний доступ безпосередньо до
дійсних електронних книг замовлення,
броні  та поселення  різноманітних об'єктів


ПОДАРУНКИ ДО НОВОГО РОКУ та на РІЗДВО ХРИСТОВЕ

Про компанію "Бішофіт"

Компанія "ПМФ РАГС" заснована в 1993 році - на зорі української ринкової економіки. Медичний дослідний центр, що складався з наукових співробітників Української медичної академії (УМСА), м. Полтава, головним завданням ставив розробку та впровадження немедикаментозних методів лікування та профілактики в клінічну медицину. 

У 1994 році кафедра поліклінічної терапії УМСА і «ПМФ РАЦС» очолили наукові дослідження нещодавно відкритого мінералу - бішофіту Полтавського родовища (Україна). Відкритий на початку 80-х років у Волгограді (Росія) бішофіт вже зарекомендував себе у лікуванні захворювань опорно-рухового апарату і периферичної нервової системи. Перша наукова конференція, присвячена вивченню Полтавського бішофіту, проведена в 1995 р, показала: Полтавщина має настільки цінний природний ресурс, наскільки широкими є межі можливостей сучасної медицини. 

Ось деякі дані про дослідження бішофіту Полтавського родовища:У Дніпропетровській медичній академії в 1993-1996 рр.. під керівництвом Г. В. Дзяка, В. І. Мамчура вперше доведена ефективність Полтавського бішофіту в лікуванні не тільки опорно-рухового апарату, але і кардіологічної патології (ішемічної хвороби серця, гіпертонічної хвороби, тахіаритмій), вивчені антибактеріальні та імуностимулюючі властивості мінералу; 
Протягом восьми років (1995-2003) фахівці Запорізького медичного університету (В. Головкін, Т. Машінец та ін) вивчали використання бішофіту в терапії, стоматології, гінекології. Розроблено свічки і мазі з бішофітом, запропонований електрофорез бішофіту при запальних гінекологічних захворюваннях. 
Ефективне використання електрофорезу бішофіту в лікуванні захворювань жовчовивідних шляхів доведено в Українській медичній стоматологічній академії (О. В. Катюхін, 1998-2002), а так само в реабілітації ліквідаторів аварії на ЧАЕС (Ю. М. Казаков, К. В. Бажан, 1996 -2003). НДІ гігієни та медичної екології р. Київ (2002-2004) підтверджена повна безпека бішофіту. Харківською медичною академією післядипломної освіти (Л. Д. Тондій, Л.Я.Васільева-Лінецька, 2005-2009) вивчено використання фонофорез і магнітофореза Полтавського бішофіту. Українським центром спортивної медицини (Ю. П. Дехтярьов, М. М. Слаутенко, 2007-2009) вивчено і рекомендовано застосування полтавського бішофіту у спорті і спортивній медицині. Українським НДІ медичної реабілітації та курортології р. Одеса з 2002 р. вивчаються і продовжують розширюватися показання для його застосування в санаторно-курортній практиці. 
У 2003 р. в Польщі були проведені клінічні випробування косметично-медичним виробничим об'єднанням «IZIS», м.Варшава. Результати дослідження підтвердили виняткові протизапальні, регенеруючі і знеболюючі властивості Полтавського бішофіту. Проводяться дослідження Полтавського бішофіту в фізіотерапевтичних і ревматологічних клініках і санаторіях Чехії, Німеччини та США.

Весь цей час фахівці: геологи, буровики, технологи шукали шляхи дбайливого видобутку та оптимальної переробки мінералу для максимального збереження всіх його властивостей. Адже при першому ж контакті розчину з металом і повітрям бішофіт втрачає велику частину своїх ефектів. 

Виключні біологічні властивості мінералу дозволили у 2002 році розробити серію космецевтики на його основі і зробити властивості Полтавського бішофіту доступними для використання за тисячі кілометрів від родовища. 

З 2004 року Полтавський бішофіт - партнер Всеукраїнської Асоціації фізіотерапевтів і курортологів , а з 2007 - Асоціації фахівців зі спортивної медицини та лікувальної фізкультури Україні.

Зараз люди все більше і більше довіряють природним, немедикаментозних засобів. 

Ми пишаємося тим, що зробили один з найпрекрасніших і найцінніших дарів природи - Полтавський бішофіт - доступним багатьом людям як в Україну, так і за її межами. 


Партнери компанії Бішофіт на сьогодні

Представництво у західному регіоні України

Компанія "Бішофіт"  розпочала роботу у напрямку розширення представництв в західних регіонах України.  На даний час основним партнером і регіональним представником компанії із регіональними складами буде ІРС "ДКЗ" в м. Мукачево.

Базовим оздоровчим закладом для оздоровлення профільних пацієнтів методикою із застосуванням цього мінералу планує стати новий санаторій "Орлине гніздо" у Виноградово.  На його базі компанія спільно із партнерами планує проводити і підготовку комплексних індивідуальних пропозицій спеціалізованих робочих місць "під ключ", у тому числі із навчанням та перекваліфікацією (при необхідності)  обслуговуючого персоналу різноманітних лікувально-оздоровчих закладів західного регіону України, зокрема Закарпаття та закордону.

За ініціативою ІРС "ДКЗ" розпочато роботу по розробці та створенню оздоровчо-лікувальних методик разом із системою логістики "під ключ" зокрема для мережі мотелів, готелів і пансіонатів, а також для мніхостелів та приватних садиб.

Нехай буде щасливий кожен, хто піде слідом за нами по дорозі здоров'я і процвітання.

Залишайтеся  з нами. Ми працюємо для Вас!Мова сайту
(Синхронний переклад)

Пошук

Календар
«  Липень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Ініші сайти систем

Додатково пропонуємо

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Яндекс.Метрика
 HotLogALPHA-counter TOP100Экстремальный портал VVV.RU bigmir TOP100META - Україна. Українська пошукова система
Copyright ДКЗ ©  2000-2024 Сайт управляється системою uCoz