інформаційно-реєстраційна система Диспетчер курортів
П`ятниця, 12.07.2024, 21:00
ГоловнаМій профільВихід ПОДАРУНКИ НА НОВИЙ РІК ТА РІЗДВО  Ви увійшли як Гість | Група "Гости" | RSS

Електронна книга поселення
Інформаційно-реєстраційної
системи логістики " ДКЗ "
Для переходу клікніть на картинкуексклюзивний доступ безпосередньо до
дійсних електронних книг замовлення,
броні  та поселення  різноманітних об'єктів


ПОДАРУНКИ ДО НОВОГО РОКУ та на РІЗДВО ХРИСТОВЕ

Багатофункціональний інформаційно-реєстраційний бокс
ІРС "ДКЗ"
2010

    

Інформаційний бокс "ДКЗ-2010" на два незалежні робочі місця є авторською розробкою  Жук С.К.
Передбачено його широке використання у різних сферах обслуговування населення, зокрема в оздоровчо-рекреаційній та туристичній галузі.
Пропонуємо кілька різновидів боксів стандартної та ексклюзивної конструкції із базовою та комплектацією на замовлення як серійного так і індивідуального виробництва.

Економічна зацікавленність та вигода:


В залежності від місця використання виробу та беручи до уваги його багатофункціональність, "пряма" окупність інформбокса "ДКЗ" може бути від одного до 2-3 місяців.

Один із можливих місць його раціонального застосування є створення віртуального лікувально-профілактичного "комплексу"  для виконання спеціальних вправ на профілакторі Євмінова у різноманітних санаторно-курортних закладах, турбазах та пансіонатах, в тому числі і у невеликих приватних хостелах чи мініготелях, що відчутно збільшить його привабливість та конкурентну спосібність.  

Окрім того власнику Інформбоксів "ДКЗ"  надаються фінансові винагороди  на договірних засадах так як:

-  Інформбокс "ДКЗ", інтегрований до загальної мережі реалізації проїзних документів на Залізничному транспорті України, дає можливість на місці обирати та здійснювати передоплату послуги бронювання квитка (або без неї для авторизованих користувачів) із подальшим їх викупом у залізничних касах протягом 1-3 днів.

-  Інформбокс "ДКЗ"  "приймає" участь у партнерській програмі ІРС "ДКЗ", за умовами якої, його власнику нараховується 1-2%  від вартості будь-яких   облікованих системою замовлень,  здійснених у будь-який час та у будь-якому місці клієнтом, який вперше реєструвався у системі "ДКЗ" із його допомогою.
 

(обліковані замовлення – будь-які платні послуги юридичних та фізичних осіб, які закладено у логістику системи ІРС "ДКЗ".  Взаємні розрахунки здійснюються по нагромаджувальній схемі у зазначений період, згідно конкретних договорів та угод, укладених із системою ІРС "ДКЗ").

 

Технічна характеристика базової конфігурації Інформбокса ІРС "ДКЗ":  

-  У міцному корпусі авторської конструкції та дизайну встановлено два незалежних повнофункціональних робочих місця із 19 дюймовими моніторами та захисним склом. Комп'ютери комплектуються процесорами із тактовою частотою 1,8 – 2,6 Ггц.  та  512-1024 Мгб ОЗУ.  (Всі складові частини нові та сертифіковані і мають гарантійний термін використання не менше 1 року.)

-  Операційне середовище: Лінукс

Інформбокси ІРС "ДКЗ" працюють на ліцензованому та власному софті, або такому, який не вимагає ліцензування.

Додатково встановлюються:  веб камери та камери спостереження  із концентраторами відеоматеріалів (для охорони приміщень),  дотикові монітори, DVD та CD зчитуючо-записуючі пристрої,  купюро ідентифікатори, а також реєстратори відпуску процедур по індивідуальних карточках. (принцип турнікета).

 

Основні та додаткові функції    

Інформбокс ІРС "ДКЗ" здатний виконувати як платні так безкоштовні функції та операції, зокрема:

-  можливість виконувати будь-які офісні операції із відкритим доступом до Інтернет мережі, згідно заданих тарифів, визначених його власником;

-  Трансляція рекламно-інформаційної продукції, із можливістю дистанційного управління ними (за умови підключення до Інтернет мережі) або згідно складеного сценарію.

-   Можливість обробляти фото та відео матеріали із допомогою відкритого софта:  GooglePicasso,  та інше.

-  Запису та відтворення CD  DVD  дисків, а також копіювання та запис інформації на інших її носіях; Друкування та дрібне тиражування згідно встановлених власником тарифів;

-  Надання спеціалізованої інформації та довідок (у залежності від місця їх встановлення, наприклад: детальний опис лікувальних, оздоровчих та медичних процедур чи інших послуг закладу, у якому встановлено даний бокс, довідка про медичні препарати та їх наявність у конкретній аптечній мережі, чи на аптечному складі, їх вартість, із можливість замовлення їх чи доставка до дому (для зареєстрованих у системі "ДКЗ");

-  Інформація про товари, їх наявність у гуртових та роздрібних торгівельних закладах та організаціях із можливістю замовлення (для авторизованих користувачів);

-  Надання інформації про санаторно-курортний потенціал України із можливістю замовлення та бронювання конкретних вільних місць по системі ІРС "ДКЗ";

-  Надання інформації про готелі, мотелі, хостели та приватні квартири (садиби), які здаються в оренду із можливістю їх бронювання по системі ІРС "ДКЗ";

-  Надання інформації про туристичні послуги та можливість їх замовлення;

-  Надання інформації про будь-які інші процедури, які мають регламент із можливістю їх замовлення: обслуговування технічних станцій, автостоянок, кемпінгів, зон відпочинку та розваг, і т. д ...;

-  Контроль на будь-якій відстані за відпуском різноманітних процедур по індивідуальним карткам, в тому числі клубним (див. нижче  Пропозиція №2.)

-  Можливість контролю фахівця за виконанням спеціальних вправ із лікувальної фізкультури, зокрема на відомому профілакторі Євмінова за однойменною методикою, де може бути достатньо кілька консультації та вказівок спеціаліста. Всі наступні процедури можуть контролюватися спеціалістом на відстані, або записуватися на відеоконцентратор, а відтак, у зручний для нього час переглядатися для контролю за роботою пацієнта та надання йому необхідних вказівок.

-  Охоронну функцію спостереження із записом на відеоконцентратор як у робочий так і у неробочий час.

та багато інших функцій і можливостей, які закладено для обслуговування обчислювальною оргтехнікою.


Вартість  Інформбокса "ДКЗ":


Стартова вартість комплекту Інформбокса "ДКЗ" із базовою комплектацією:  750 – 800 у.о.

Вартість комплектів може збільшуватися або зменшуватися в залежності від комплектації та від кількості замовлених комплектів.

Вартість додаткових комплектуючих частин  обговорюються у договорі.

Додатково оплачується брендові логотипи, можливі франчизи,  та рекламне оформлення майбутнього власника бокса.

Змінювати конструкцію та загальний вигляд без узгодження із розробником ЗАБОРОНЕНО.

Додаток:

 

Можливий і рекомендованийрозробниками сценарій надання інтернет доступу
через Інформбокс "ДКЗ":

-  Платний доступ до Інтернет мережі згідно власних тарифів та умов, встановлених власником бокса.

-  Безкоштовний доступ  Розробник рекомендує надавати безкоштовний доступ

o                  безпосередньо до системи ІРС "ДКЗ" для можливості вибору та бронювання послуг;

o                  доступ до загальної Інтернет мережі також безкоштовний, але за умови, що  періодично через вказаний період  (3-5 хв.)  При цьому  у верхній частині екрана відображається відлік часу у зворотньому напрямку) Через вказаний час,  доступ до управління комп'ютером призупиняється і у цей час на екрані монітора висвічується повідомлення типу:

"  Якщо Ви не бажаєте переривати свою роботу на рекламну паузу, введіть свій логін та пароль, або зареєструйтеся у системі ІРС "ДКЗ"
Ви користуєтеся безкоштовним доступом до інтернет мережі завдяки спонсорам, які пропонують: ...
-
фірма "Рога і копита"   пропонує персональні роги для чоловіків ...   ".

 

Рекламна пауза заповнюється будь-якою комерційною інформацією, яку формують і подають власники конкретного інформбокса у співвідношенні по часу із загальною рекламою на договірних засадах. (Розробник Інформбокса залишає за собою право на використання рекламного місця згідно договору.)

Реєстрація клієнта у системі "ДКЗ" на конкретному інформбоксі "закріплює" його до власника інформбокса, що надає йому можливість одержувати 1-2% від будь-якого замовлення будь-коли здійсненого через систему ІРС "ДКЗ" автоматично.

Термін та умови одержання дивідендів оговорюється у договорі про співпрацю із керівником системи ІРС "ДКЗ".

 ПРОПОЗИЦІЯ № 2

 

Пропонуємо авторську розробку системи турнікетів  від ІРС ДКЗ  із фіскальними карточками, з яких знімається вартість тої чи іншої послуги згідно тарифів та будь-яких коефіцієнтів знижок. (Допускається навіть можливість їх установлення індивідуально для кожного клієнта.)

Ця система використовуватиметься для надання медичних послуг у лікувальному комплексі санаторіїв, які зараз обслуговуються системою ІРС ДКЗ, зокрема:  "Сонячна долина"   "Сузір'я" – курорт Квітка полонини та Сонячне Закарпаття. (готується до запуску на курорті Моршин). Із її допомогою, відпочиваючі можуть замовити ту чи іншу процедуру у зручний для них час. 

 

Система апробована на гірськолижних курортах СТК Синяк  протягом 5 років  із кількістю  30 –50 тисяч клієнтів  за сезон.  Кількість транзакцій в день 5 – 8 тисяч.  Система працювала без жодних збоїв і помилок.

 

База даних клієнтів спільна із системою ДКЗ


www.dkz.info  www.dkz.at.ua

 

050 540 20 47 (цілодобово)     п.п. Жук С.К.   (Sanator)

Мова сайту
(Синхронний переклад)

Пошук

Календар
«  Липень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Ініші сайти систем

Додатково пропонуємо

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Яндекс.Метрика
 HotLogALPHA-counter TOP100Экстремальный портал VVV.RU bigmir TOP100META - Україна. Українська пошукова система
Copyright ДКЗ ©  2000-2024 Сайт управляється системою uCoz