інформаційно-реєстраційна система Диспетчер курортів
Четвер, 29.02.2024, 12:37
ГоловнаМій профільВихід ПОДАРУНКИ НА НОВИЙ РІК ТА РІЗДВО  Ви увійшли як Гість | Група "Гости" | RSS

Електронна книга поселення
Інформаційно-реєстраційної
системи логістики " ДКЗ "
Для переходу клікніть на картинкуексклюзивний доступ безпосередньо до
дійсних електронних книг замовлення,
броні  та поселення  різноманітних об'єктів


ПОДАРУНКИ ДО НОВОГО РОКУ та на РІЗДВО ХРИСТОВЕ
Пансіонат "Срібний водограй"  курорту "Сонячне Закарпаття"

Адреса
Закарпатська обл,
Свалявський р-н,
с. Поляна,
вул. Курортна 27
тел./факс.: (03131) 5-44-97
моб.тел.: +380 50 540 2047
http://dkz.at.ua/index/31-20-0-1-1# Пансіонат "Срібний Водограй"- відпочинок та лікування в Закарпатті (с. Поляна на теріторії санаторію "Сонячне Закарпаття"). Заклад пропонує комфорт, сервіс та затишок для своїх гостей. Сімейний затишок та великий вибір екскурсій надають всі умови для зеленого туризму та знайомства з нашою мальовничою природою.
Знаходится на березі гірської річки. Власна територія для проведення відпочинку.

Гори, чисте карпатське повітря, насичене аеронами лісу, гірська річка у поєднанні з відомими мінеральними водами "Поляна квасова", "Поляна купель" (тип води "Боржомі") не залишать байдужими нікого. Окрім того, це Закарпатське "асорті" енергетичних карпатських глибин і височин допоможе відновити здоров'я, втрачене на життєвих перегонах.

Проживання


"Срібний Водограй" - сучасний комфортабельний готельний комплекс, номерний фонд якого становить 16 номерів (10 однокімнатних двомісних номерів класу "напівлюкс", 3 однокімнатних двомісних номери класу "люкс" та 3 двокімнатних номери класу "люкс", у яких можуть проживати від 2 до 4 осіб). У кожному номері усі зручності, холодильник, супутникове телебачення на 30 каналів, кондиціонер, ванна або душкабіна. У двокімнатних номерах - двомісна ванна-джакузі.
 
На території закладу є власний бювет з мінеральною водою "Поляна квасова" 
 
 
 


Забронювати місце:
Електронна книга поселення
пансіонат " Срібний водограй "
Для переходу клікніть на картинку


Оздоровниця на території санаторію "Сонячне закарпаття"

Основним курортним фактором оздоровниці є середньомінералізована вуглекисла гідрокарбонатна натрієва вода Ново-Полянського родовища з вмістом бору та фтору "Поляна Квасова". Родовище води, яке використовує оздоровниця є еталоном в класифікації мінеральних вод для окремого Ново-Полянського типу. За своїм складом та лікувальними властивостями вода родовища подібна до мінеральних вод боржомського типу. Але в ній в два рази вище концентрація розчинених мінералів, у півтори рази більше вуглекислоти, наявний в біологічно активних кількостях бор i фтор.
Враховуючи хімічний склад, наукові дослідження та клінічні спостереження практикуючих лiкарiв, наша мінеральна вода рекомендована для питного прийому при: хронiчних езофагiтах, гастритах з пiдвищеною, збереженою та зменшеною кислотоутворю-ючою функцiєю шлунку, дуоденiтах (в тому числi ерозивних), виразковiй хворобi шлунку та дванадцятипалої кишки; ентеритах, колiтах; панкреатитах; холециститах, ангiохолiтах, гепатитах, гепатозах; синдромах - постхолецистектомiчному, постгастрорезекцiйному, "подразненої товстої кишки", "невиразкової диспепсiї"; дискiнезiях органiв травного каналу; цукровому дiабетi, подагрi, алiментарному ожирiннi, гiперхолестеринемiї та деяких iнших гiперлiпiдемiях; сечових дiатезах, хронiчних запальних захворюваннях сечовидiльної системи, в період підготовки та після роздроблення чи видалення сечових каменів; симптомах депресiї, гiпохондрiї; абстинентному синдромi вiдвикання вiд тютюнопалiння; дозованому лiкувальному голодуваннi для зменшення проявiв ацидозу, при інших станах, які супроводжуються симптомами гіперацидизму.

В оздоровниці працюють 23 лікарі. Більшість з них мають вищу кваліфікаційну категорію, двоє – вчений ступінь кандидата медичних наук. Із 74 фахівців середнього медичного персоналу більше половини атестовані на вищу кваліфікаційну категорію. Медичні показання до лікування:
Рефлюкс-езофагiт рiзних форм легкого та середнього ступеню поза фазою загострення. Хронiчний гастрит iз секреторною недостатнiстю, а також iз збереженою та пiдвищеною секреторною функцiєю поза фазою загострення. Хронiчний гастродуоденiт з порушенням секреторної та моторно-евакуаторної функцiї шлунку. Функцiональнi розлади шлунку з порушенням секрецiї або моторної активностi ("невиразкова диспепсiя"). Виразкова хвороба шлунку та дванадцятипалої кишки в фазi ремiсiї або згасаючого загострення, без моторної недостатностi шлунку, без схильностi до кровотеч, пенетрацiї, пiдозри на можливiсть злоякiсного переродження. Хвороби оперованого шлунку з приводу виразкової хвороби шлунку та дванадцятипалої кишки з наявнiстю демпiнг-синдрому, гiпоглiкемiчного синдрому легкого й середнього ступеню, гастриту культi, панкреатиту, гепатиту, холециститу, ентероколiту, колiту, не ранiше нiж через два мiсяцi, при змiцнiлому пiсляоперацiйному рубцi та задовiльному загальному станi. Хронiчнi ентероколiти й колiти рiзної етiологiї, легкого й середнього ступеню, окрiм стенозуючих, виразкових, туберкульозних, бактерiальних i паразитарних форм, поза фазою загострення. Дискинезiї з явищами кишкового стазу або дiареєю поза фазою загострення, "синдром подразненої товстої кишки". Хронiчнi хвороби печiнки i жовчних шляхiв рiзної етiологiї: гепатити, холецистити, ангiохолiти в неактивнiй фазi, без схильностi до частих загострень, без явищ жовтяницi i при нормальнiй ШОЕ. Залишковi прояви пiсля перенесеного гострого вірусного гепатиту в неактивнiй фазi або в фазi згасаючого загострення. Дискинезiя жовчного мiхура та жовчних шляхiв; спазми сфiнктера Оддi. Жовчно-кам'яна хвороба, не ускладнена iнфекцiєю, частими загостреннями i така, що не вимагає хiрургiчого втручання. Стан пiсля оперативного втручання на жовчних шляхах не ранiше нiж через 3-4 мiсяцi пiсля операцiї. Панкреатит хронiчний, рецидивуючий (крiм туберкульозного) без схильностi до частих загострень. Цукpовий дiабет легкого та сеpеднього ступеня компенсований. Сечовi дiатези - оксалат та уpатуpiя. Загальне оздоровлення, відпочинок. Перелік послуг в санаторії:
Загальні медичні послуги:
долікарське та лікарське обстеження, охоронний санаторно-курортний режим, медикаментозне лiкування, невідкладна медична допомога. Внутрішнє бальнеолікування
середньомінералізованою вуглекислою гідрокарбонатною натрієвою водою з вмістом бору та фтору: питний прийом природньої мінеральної води (з пiдiгрiвом до 30 та 45°С), розведеної кип'яченою, з добавленням сульфату магнію, за "ступінчатою" методикою; полоскання глотки та промивання носових ходів, промивання шлунку, орошення та підводне промивання кишечника, мікроклізми, трансдуоденальне та ортоградне промивання, вагінальні зрошення, гідромасаж ясен, інгаляції. Зовнішнє бальнеолікування:
мiнеральнi вуглекислi, хвойнi, перлиннi ванни; циркулярний, висхiдний, струменевий душ; пiдводний душ-масаж. Теплолікування:
парафiно-озокеритовi процедури Кліматотерапія та лікувальна фізична культура:
купання в басейнi, плавання на катамаранах та човнi, сонячнi та повiтрянi ванни, ігровi види спорту, теренкур, прогулянки по території (в т.ч. екскурсійні), ближнiй туризм, лiкувальна гiмнастика, велотренажери та меланотерапiя, масаж, мануальна терапiя хребта та живота, "сухе" витягування хребта. Додаткові лікувальні методики:
аерозольтерапія кам'яною сіллю (штучний мікро-клімат сольових шахт с.Солотвино), аромотерапiя, фонорелаксацiя, фотохроматотерапiя, психотерапiя, рефлексотерапiя, фiтотерапiя, гомеопатичне лiкування, косметологiчнi послуги, стоматологiчнi послуги, гірудотерапія тощо.
Фізіотерапевтичне лікування:
гальванiзацiя і електрофорез медикаментiв (в т.ч. внут-рішньошлунковий), діадинамотерапія та діадинамофорез медикаментiв, ампліпульстерапія та ампліпульсфорез медикаментiв, iнтерференцтерапiя, електростимуляцiя, ультратоно-терапiя поверхнева та порожнинна, дарсонвалiзацiя поверхнева та порожнинна, франк-лiнiзацiя, магнiтотерапiя низькочастотна, iмпульсна та магнiтомасаж, iндуктотермiя, УВЧ-терапiя, СВЧ-терапiя поверхнева та порожнинна, КВЧ-терапiя, соллюкс, УФО загальне, мiсцеве та носоглотки, PILAR-терапія лампою "БІОПТРОН", ультразвукова терапiя поверхнева та порожнинна, високо та низькочастотна, ультрафонофорез медикаментiв, iнфiта-терапiя, лазерна та магнітолазерна терапiя червона та інфрачервона: скануюча, локальна, точкова та порожнинна; вакуум-терапія, електроанальгезiя, електросон, аероiонотерапiя, віброакустична терапія. Лабораторне обстеження:
аналiз кровi клінічний, бiохiмiчний та імунологiчний; аналiз сечі клiнiчний та бiохiмiчний; аналiз калу клiнiчний (копроскопiя) та бiохiмiчний; дослiдження шлункової секрецiї та клiнiчний аналiз шлункового соку; дуоденальне зондування та аналiз жовчi клінічний і бiохiмiчний; клiнiчний аналiз соку простати та пiхвових видiлень. Інструментальне обстеження:
рентгеноскопiя та рентгенографiя, ультразвукова дiагностика, гастродуоденоскопiя, ректороманоскопiя, колоноскопiя, електрокардiографiя, реографія, спірографія. Лікарські консультації з:
гастроентерології, дієтології, терапії, педіатрії, ендокрино-логії, гiнекології, урології та нефрології, стоматології, лікувальної фізкультури, фізіотерапії, гомеопатії, дерматології.

Трансфер


89313 Україна, Закарпатська обл. Свалявський район, с. Поляна вул.Курортна Бічна, 9


Забронювати місце безпосередньо в електронній книзі поселення

Мова сайту
(Синхронний переклад)

Пошук

Календар
«  Лютий 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829

Ініші сайти систем

Додатково пропонуємо

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Яндекс.Метрика
 HotLogALPHA-counter TOP100Экстремальный портал VVV.RU bigmir TOP100META - Україна. Українська пошукова система
Copyright ДКЗ ©  2000-2024 Сайт управляється системою uCoz