інформаційно-реєстраційна система Диспетчер курортів
Субота, 20.07.2024, 02:24
ГоловнаМій профільВихід ПОДАРУНКИ НА НОВИЙ РІК ТА РІЗДВО  Ви увійшли як Гість | Група "Гости" | RSS

Електронна книга поселення
Інформаційно-реєстраційної
системи логістики " ДКЗ "
Для переходу клікніть на картинкуексклюзивний доступ безпосередньо до
дійсних електронних книг замовлення,
броні  та поселення  різноманітних об'єктів


ПОДАРУНКИ ДО НОВОГО РОКУ та на РІЗДВО ХРИСТОВЕ
Санаторій "Карпати”, що відноситься до санаторіїв вищої групи, — одна з кращих оздоровниць Закарпатської області. Він розташований у мальовничому куточку Закарпаття, на південному схилі лісистих гір, на висоті понад 300 м над рівнем моря, у долині ріки Латориця, притоки Тиси, в урочищі Берегвар. Окрасою санаторію є стародавній палац австрійського графа Шенборна - пам'ятник архітектури ХІХ століття, оточений чудовим парком-дендрарієм з декоративним озером у центрі. У парку росте більше 40 видів рідкісних рослин, у тому числі самшит, катальпа, сосна Веймута, канадська ялина, японська вишня, рожевий бук, гліцинія, оцтове дерево й ін.

   Саме тут, у колишньому графському замку, відразу після звільнення Закарпаття була відкрита перша в області оздоравниця для трудящих. Помірно континентальний клімат із середньорічною температурою від +9*С до +12*С приваблює відпочиваючих із багатьох куточків нашої республіки і країн Співдружності. Тепле літо, м'яка зима з відлигами створюють прекрасні умови для лікування хворих із захворюваннями органів кровообігу і центральної нервової системи. Середня температура січня - 3*С, липня — +20*С. Кількість опадів становить біля 600 мм у рік, число годин сонячного - світла близько 2000. У повітрі курорту - підвищений вміст фітоцидів і легких аероіонів, що позитивно впливає на організм хворої людини, стимулюючи і підвищуючи рівень його імунної системи і компенсаторних механізмів.

Основних спальних корпусів в санаторії "Карпати" - два. В спальному корпусі №1 розміщені 210 палат. Серед них:
  двохмісних палат - 139
  одномісних - 47
  двохкімнатних номерів "люкс" - 24

У спальному корпусі №3 розміщено 24 номери. Серед них:
  одномісних номерів - 21
  двохкімнатних номерів "люкс" - 3
   Всі спальні номери оснащені санвузлами з душем, туалетом, умивальником з безперебійним горячим і холодним водозабезпеченням. Одномісні номери оснащені холодильниками, двохкімнатні номери "люкс"- холодильниками та телевізорами.
   Приміщення клубу-їдальні розташоване окремо на території санаторію на відстані близько 100 м від спальних корпусів.

На 3-х поверхах клубу-їдальні розташовані:
  3 зали для обіду,загальною місткістю 500 чоловік   
   кіно-концертний зал на 450 посадочних місць
   В окремо розташованому корпусі розташована медична база санаторію, котра вміщує в себе діагностичні та лікувальні кабінети та відділення. В залах їдалень санаторію пацієнти забезпечуються повноцінним збалансованим триразовим харчуванням. Вартісь харчування входить в ціну путівки. Існує можливість приготування страв за індивідуальними замовленнями
   Для хворих, які страждають на хронічні захворювання судин, серця, травлення, цукровим діабетом забезпечуються необхідним дієтичним харчуванням.

Санаторій "Карпати" приймає на лікування і відпочинок дорослих і батьків з дітьми будь-якого віку.

 Медичний профіль:

 

·          Лікування хвороб органів кровообігу, нервової системи, органів травлення, сечостатевої системи, кістково-м'язової системи; ожиріння, цукрового діабету.

Показання:

хронічна ішемічна хвороба серця з НК не вище ІІ ст., гіпертонічна хвороба І-ІІ ст., без кризовий перебіг з НК не вище ІІ ст., розлади вегетативної нервової системи, хронічні ревматичні хвороби серця, наслідки цереброваскулярних хвороб; хвороби органів травлення ( хронічні гастрити, хронічні холецистити, хронічні панкреатити та функціональні розлади кишечника поза фазою загострення, цукровий діабет, тип ІІ; ожиріння; хронічні пієлонефрити, цистити, остеохондроз хребта, артрози, артрити.

Протипоказання:

загальні протипоказання, що виключають направлення хворих у санаторій, та: всі зазначені вище хвороби у фазі загострення; гіпертонічна хвороба ІІ стадії (кризовий перебіг), гіпертонічна хвороба ІІІ ст. зі стійкою неврологічною симптоматикою, порушенням функції тазових органів; злоякісний перебіг гіпертонічної хвороби; ішемічна хвороба серця, стенокардія ІУ ФК з вираженими порушеннями гемодинаміки, складними порушеннями серцевого ритму, з серцевою недостатністю вище ІІ А стадії.

Лікувальні процедури, що входять у вартість путівки:

кліматотерапія, дієтотерапія, лікувальні ванни, питне водолікування ( мінеральна вода Поляна Купіль), висхідний душ, гідролазерний душ, озокеритові аплікації, лікувальна фізкультура, масаж, електросвітлолікування, інгаляції, ароматерапія, рефлексотерапія, стоматологічні послуги (невідкладна стоматологічна допомога, профілактичне обстеження та лікування).

Діагностичні обстеження, що входять у вартість путівки:

ЕКГ, загальний аналіз крові та сечі, аналіз крові на глюкозу, протромбіновий індекс.

Перелік методів лікування та діагностики, що не входять у вартість путівки:

оздоровче плавання в басейні, гідроколонотерапія, сауна, підводний душ-масаж, фітотерапія, синглетно-киснева терапія, добове холтерівське моніторування ЕКГ та АД, реологічні дослідження судин, ультразвукові дослідження внутрішніх органів, біохімічні дослідження крові, іридодіагностика.

 

·          Реабілітаційне відділення для хворих після гострого інфаркту міокарда, нестабільної стенокардії, оперативних втручань на коронарних судинах та серцевому м'язі, а також при порушеннях серцевого ритму.

Показання:

первинний або повторний інфаркт міокарда в стадії одужання, стан після перенесених оперативних втручань на серці та аорті (аортокоронарне шунтування, ендоваскулярна балонопластика, резекція аневризми серця, протезування аорти), стан після нестабільної стенокардії та гострих порушень серцевого ритму.

Протипоказання:

загальні протипоказання, що виключають направлення хворих на курорти, недостатність кровообігу ІІ А стадії і вище, стенокардія ІV функціональний клас, важкі порушення серцевого ритму та провідності, гіпертонічна хвороба ІІІ ст, аневризма серця з проявами недостатності кровообігу вище І ст., рецидивуючі тромбоемболічні ускладнення.

Лікувальні процедури, що входять у вартість путівки:

кліматотерапія, дієтотерапія, лікувальна фізкультура, гідрокінезотерапія в басейні, психотерапія, масаж, електро та світлолікування, фітотерапія, лікувальні ванни, вихрові ванни, ароматерапія, рефлексотерапія, синглетно-киснева терапія, питне водолікування (мінеральна вода Поляна Купіль), послуги стоматолога (невідкладна допомога, профілактичне обстеження та лікування).

Діагностичні обстеження, що входять у вартість путівки:

ЕКГ, реоенцефалографія, центральна гемодинаміка, РВГ кінцівок, добове холтерівське моніторування ЕКГ та АД, УЗД серця, клініко-діагностичні обстеження, рентгенологічні обстеження.

  • ·                                 Реабілітаційне відділення для оздоровлення вагітних з акушерською та екстрагенітальною патологією.

Показання:

нормальний перебіг вагітності в строки від 12 до 32 тижнів, залізодефіцитна анемія, звичне переривання вагітності, гіпертонічна хвороба І-ІІ ст., ожиріння, цукровий діабет І тип, порушення функції щитовидної залози, розлади вегетативної нервової системи.

Протипоказання:

загальні протипоказання, що виключають направлення хворих у санаторій, та: токсикози І і ІІ половини вагітності, передлежання або низьке прикріплення плаценти, серцево-судинна недостатність вище І ст..

Лікувальні процедури, що входять у вартість путівки:

кліматотерапія, дієтотерапія, лікувальна фізкультура, гідрокінезотерапія в басейні, психотерапія, масаж, фітотерапія, ароматерапія, синглетно-киснева-терапія, електросвітлолікування, інгаляції, питне водолікування мінеральною водою Поляна Купіль, лікувальні ванни, вихрові ванни, гідролазерний душ, стоматологічні послуги (невідкладна стоматологічна допомога, профілактичне обстеження та лікування).

Діагностичні обстеження, що входять у вартість путівки:

електрокардіограми, реоенцефалограми, центральна гемодинаміка, РВГ кінцівок, добове холтерівське монеторування ЕКГ та АД, УЗД (плоду, жіночих статевих органів, органів травлення, щитовидної залози, серця), клініко-діагностичні обстеження, рентгенологічні обстеження, іридодіагностика.


   Лікувальна база санаторію включае в себе водолікарню, де відпускаються ванни з мінеральною кремнієвою водою, вихрові ручні і ніжні ванни, лікувальні душі, озотокеритооздоровницю для лікування супутніх захворювань органів опору і руху, периферичної нервової системи; зал лікувальної фізкультури, оснащений тренажерами; інгаляторій, кабінети аерозольної терапії, электросвітлолікування, фітотерапії, масажу, рефлектотерапії. Функціонують стоматологічний і зубопротезний кабінети. У лікувально-плавальному басейні і сауні відпускаються процедури гідрокінезотерапії.

До послуг відпочиваючих - концертний (на 450 місць), танцювальний зали, бібліотека з читальним залом. Щодня проводяться вечори відпочинку, екскурсії по Закарпатті. Є телефонна станція, пошта, телеграф, залізнична каса.

Cанаторій "Карпати” розташований за 60 км від м.Ужгорода, обласного центру, 18 км від м.Мукачево та 10 км від м. Сваляви. Поруч з ним проходить залізна дорога й автомобільна траса Ужгород-Львів. Однойменна залізнична станція знаходиться поруч санаторію.
 

АДРЕСА та інші юридичні дані санаторію Карпати:

с. Чинадієво, Мукачівський р-н, Закарпатська обл.., Україна, 89641
Ідентифікаційний код за ЄДРПОУ: 02649615.
Акредитаційний сертифікат: серія МЗ 005561.
Рівень акредитації (категорія): вища.
Ліцензія (на медичну практику): серія АВ 049269 від 08.02.2006 р.

Р/р 26002231306001 в  ЗФ АТ "БРОКБІЗНЕСБАНК" МФО 312668

ІПН 026496107096, номер свідоцтва 10456733

Мова сайту
(Синхронний переклад)

Пошук

Календар
«  Липень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Ініші сайти систем

Додатково пропонуємо

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Яндекс.Метрика
 HotLogALPHA-counter TOP100Экстремальный портал VVV.RU bigmir TOP100META - Україна. Українська пошукова система
Copyright ДКЗ ©  2000-2024 Сайт управляється системою uCoz